Bezpečnostní služby

 1. Fyzická ostraha průmyslových a firemních objektů
 2. Ostraha osob na sportovních a kulturních akcích
 3. Osobní ochranka a osobní řidič
 4. Detektivní činnost
 5. Převoz peněz

1.     Fyzická ostraha průmyslových a firemních objektů

Fyzická ostraha objektů pokrývá veškerá bezpečnostní rizika spojená s vniknutím nežádoucích osob do objektu, krádežemi nebo ničením majetku. Pracovníci bezpečností agentury TAS se postarají nejen o ostrahu objektu, ale také zajistí veškeré služby recepce spojené s pohybem osob a vozidel. Samozřejmostí je přizpůsobení se individuálním požadavkům klienta a charakteru střeženého objektu. Disponujeme veškerým vlastním vybavením potřebným pro ostrahu i rozsáhlých průmyslových objektů.

2.     Ostraha osob na sportovních a kulturních akcích

Jsme si vědomi, že každá sportovní či kulturní akce má specifické požadavky na ostrahu jak účinkujících, tak návštěvníků. Naše bezpečnostní agentura je plně připravena zajistit bezpečnostní služby na akcích libovolného rozsahu, a to i včetně pořadatelských služeb. Vyžaduje-li pořádání sportovní nebo kulturní akce i pracovníky mluvící německy či anglicky, není to pro nás žádný problém. Jedním z mnoha našich referencí je i ostraha majetku a osob na MOTO GP.

Cena ostrahy na sportovních a kulturních akcích se pohybuje od 160 Kč/hod.

3.     Osobní ochranka a osobní řidič

Ať už potřebujete osobní doprovod při schůzkách a jednáních nebo dlouhodobou osobní ochranku se službami řidiče, můžete se spolehnout, že pracovníci naší bezpečnostní agentury nejen odvedou profesionální práci, ale budou vždy naprosto diskrétní.

Cena osobní ochranky a osobního řidiče se pohybuje od 250,- Kč/hod.

4.     Detektivní činnost

Detektivní služby si u nás mohou objednat fyzické i právnické osoby, který se postaráme o zjištění informací o majetkových poměrech, serióznosti, platební morálce a důvěryhodnosti osob. Tyto služby lze využít například pro prověření stávajících či budoucích obchodních partnerů. Veškerá detektivní činnost podléhá zákonům ČR a je vymezena nařízením vlády dle 469/2000 Sb.

5.     Převoz peněz

Postaráme se také o převoz peněz na libovolnou vzdálenost vlastními nebo klientskými vozy. S námi budou vaše finance v bezpečí.

 

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Dvořákova 21
66902 Znojmo

 

Telefon: +420 608 80 77 50
E-mail: info@tas-security.cz

IČO: 27709051
DIČ: CZ2709051

 

map

 

 • bezpečnostní a ochranné služby, monitoring a recepční služba
 • výcvik bojových sportů a sebeobrany
 • bezpečný převoz peněz, zajištění inkasa a pohledávek
 • ostraha nočních podniků, osob a majetku
 • nonstop zásahová služba
 • detektivní služby, protection V.I.P.